Winsa Çankaya

Winsa Çankaya

Evlerde, işyerlerinde veya herhangi bir binada tadilat yahut restore işlemleri yapılacağı zaman ilk olarak bazı demirbaş malzemelerin teminine karar verilir. Bu demirbaş malzemeler arasında pencere, cam ve kapı gibi PVC ürünler yer almaktadır. Şehir olarak Ankara gibi gerek nüfus gerekse yüzölçümü bakımından yoğun ve büyük olan şehirlerde garantili, sağlam ve bilindik bir firma bulmak zor olabiliyor. Bu yüzden PVC sektöründe isminden sıkça söz ettiren Egepen Kaya Mühendislik, şimdi de Winsa Çankaya olarak hizmetinizde. Her türlü PVC kapı ve pencerenin yanı sıra sürme sistemler, cam balkon sistemleri, PVC kepenk ve sineklik modelleri dünyada en çok kullanılan ve bilinen markalar arasında olan Winsa garantisi ile ayağınıza kadar gelmektedir.

Winsa Çankaya PVC Panjur Sistemleri

Panjurlar eski yıllarda oldukça talep görmekteydi. Özellikle ahşaptan yapılan panjur sistemleri kullanıldığı evi veya işyerini her türlü hava şartlarından korumakla beraber üstün bir yalıtım görevi görmekteydi. Eski zamanların ahşap kalitesinden daha üstün olarak Winsa PVC panjur sistemleri sizlerle buluşuyor. Doğadan esinlenilen 10’dan farklı renk seçeneğinin yanı sıra tüm PVC pencere ve kapı sistemleri ile tam uyumludur. Winsa Çankaya garantisi ile satın alabileceğiniz ürünler ücretsiz olarak monte edilmektedir. Ayrıca en uygun fiyat garantisi ile satılan PVC panjur sistemleri, kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı da sunmaktadır. Hepsi ve daha fazlası için Winsa Çankaya 7 gün 24 saat hizmetinizde sizleri beklemektedir.

Winsa Çankaya

Winsa Çankaya Vela Gold Sürme Sistemleri

Çankaya Winsa Pencerelerde kullanılan sürme sistemleri, açıkçası günümüzde oldukça kullanışlı bir hale geliyor. Sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi, pencerelerin kapladığı alanı Vela Gold sürme sistemlerinin kaplamaması olmaktadır. Winsa sürme sistemleri arasında belki de en etkili ve tercih edilen model olan Vela Gold, eşik yüksekliği minimum seviyeye indirilerek tasarlanmıştır. Özel mekanizması ve tam 13 farklı renk seçeneği ile sizlere sunulan Vela Gold, Winsa Ankara Çankaya şubesinde alanında uzman çalışanlar tarafından monte edilmek üzere beklemektedir. İstediğiniz boy ve ölçüde temin edebileceğiniz bu sistem, kredi kartına 12 ay taksit imkânı da sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Winsa Ankara başlıklı makalemizde Egepen, Winsa ve Winsa Ankara Comfort Slide PVC Sürme Sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

19 Eylül 2019
382 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın