Sineklik Çankaya

Sineklik Çankaya

Türkiye’nin en kalabalık ilçesi ve Ankara’nın bir ilçesi olan Çankaya, konumu itibariyle birçok firmaya da ev sahipliği yapmaktadır. Ankara’nın merkezi olarak kabul edilen ilçede hatırı sayılır büyüklükte şirketler mevcuttur. Bunların yanı sıra birçok toplu konut ve müstakil evler de bulunmaktadır. Gerek işyerlerinde verimli çalışma gerekse evlerde rahatça oturma için ufak detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin pencerelerde sineklik olması, Ankara’nın sıcağında sineklerin içeriye girişini engellemektedir. Evlerde hayvan besleyen kişiler için özel üretilen çelik kedi sinekliği yine hayvanların can güvenliğini sağlamaktadır. Hepsi ve fazlası için Sineklik Çankaya Kaya Mühendislik, kesintisiz olarak hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren Egepen Kaya Mühendislik, en yeni sineklik modelleri ile karşınıza çıkmaktadır.

İçe Açılır Sineklik Çankaya

En çok talep edilen ve kullanılan sineklik modellerinden bir tanesi de İçe Açılır Sineklik modeli olmaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı dışa açılır veya sürgülü sineklik istemeyen kişiler, içe açılır sineklik modelini tercih etmektedir. Sineklik Çankaya sayesinde birinci sınıf kalitede malzemeden üretilen içe açılır sineklik, tam 14 farklı renk seçeneği ile ister eviniz isterseniz de işyeriniz için tam uyumlu olmaktadır. Ayrıca cam balkon sistemleri için de kullanabileceğiniz içe açılır sineklik modeli, yaz aylarında balkonunuza sinek veya diğer böcek türlerinin girişini engelleyecektir. En uygun fiyat garantisi ile 24 saat hizmet veren Sineklik Çankaya, kredi kartına 12 taksit imkânı da sunmaktadır.

Sineklik Çankaya

Menteşeli Sineklik Çankaya

Ülkemizde en çok tercih edilen diğer bir sineklik modeli ise Menteşeli Sineklik olmaktadır. Menteşeli sineklik modelini diğer modellerden ayıran en büyük fark; menteşesi sayesinde pencerelerin dış kısmına monte ediliyor olmasıdır. Bu sayede dışa açılır, pencereden bağımsız bir sineklik ortaya çıkmış olur. Sineklik Ankara Çankaya sayesinde temin edebileceğiniz menteşeli sineklik, 14 farklı renk seçeneği ile beraber gelmektedir. İsteğe ve talebe göre size en uygun özel desen veya renkte temin edilebilmekte olup en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Egepen Kaya Mühendislik, PVC ve alüminyum sektöründe yılların getirdiği tecrübe sayesinde hatasız ve kusursuz bir işçilik sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sineklik Ankara başlıklı makalemizde Egepen Ankara, sineklik ve Sineklik Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

26 Eylül 2019
281 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın