Sineklik Ankara

Sineklik Ankara

Ülkemizde bakıldığında yaz dönemlerinde oldukça sivrisinek görülmektedir. Hemen hemen her şehirde durum böyle iken Ankara gibi yazları oldukça sıcak ve kurak geçen şehirlerde iki hatta üç kat daha fazla sinek görülmektedir. Bu durumun önüne geçmek ve sağlıklı, huzurlu bir yaz dönemi geçirmek için sineklik kullanılması şarttır. Sıradan sineklikler uzun ömürlü ve dayanıklı olmaz iken Sineklik Ankara Kaya Mühendislik çatısı altında bulunan ürünler neredeyse ömürlüktür. Ayrıca birden çok model ve tarzda bulunan sineklikler, her ev veya işyerine uygun olarak tasarlanmıştır. Birinci sınıf kalitede malzemeden üretilen sineklikler, Egepen Ankara ile en uygun fiyat garantisinde alıcıları beklemektedir.

Ankara Pileli Sineklik

Sineklik modelleri denildiğinde aklınıza gelen modeller genellikle sıradan ve bilindik olmaktadır. Ancak Sineklik Ankara sayesinde bu algıları kırıyor, yepyeni ve tam 14 farklı renk seçeneğine sahip Pileli Sineklik modelini hizmetinize sunuyoruz. Pileli sineklik, her türlü pencere ve kapı sistemlerine yüzde yüz uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Pileli sineklikte kullanılan malzeme; kaliteli olmasının yanı sıra oldukça dekoratiftir. Yani gerek dışarıdan gerekse içeriden bakıldığında görüntüyü kesinlikle bozmaz. Sineklik Ankara, PVC sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikiminin yanı sıra alanında uzman çalışan ekibi sayesinde hatasız ve kusursuz bir işçilik çıkarmaktadır. Pileli Sineklik Ankara modelleri eviniz veya işyeriniz için yüzde yüz uyumlu üretilmekle beraber sürme sistemlerinde de sıkça kullanılmaktadır.

Sineklik Ankara

Stor Sineklik Ankara

Sineklik modelleri günümüzde oldukça değişik tarzlarda görülmektedir. Stor sineklik modeli ise en yeni ve muhteşem ürünlerden bir tanesidir. Egepen Kaya Mühendislik aracılığı ile temin edebileceğiniz Stor Sineklik, tam 14 farklı renk seçeneğine sahiptir. Bu da demek oluyor ki eviniz veya işyeriniz için yüzde yüz uyumlu bir sinekliğe sahip olabileceksiniz. Sineklik Ankara, en uygun fiyat garantisinin yanı sıra yapacağınız alışverişlerde kredi kartına 12 ay taksit imkânı da sunmaktadır. Stor Sineklik Ankara, aşağı doğru açılan ve yukarı doğru kapanan özel bir mekanizmaya sahiptir. Özellikle dar alanlarda tercih edilen Stor Sineklik Ankara, kullanışlılık açısından muhteşem bir avantaj sağlamaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Egepen Ostim başlıklı makalemizde Egepen Ankara, Egepen Deceuninck ve Egepen hakkında bilgiler verilmektedir.

26 Eylül 2019
319 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın