Eryaman Octave Müzik Perküsyon Dersi

Octave müzik kursunda perküsyon dersleri birebir yapılmaktadır. Enstrüman öğrenimi ve müzik eğitimi temel başlıkları ile açılan eğitimimiz; bendir, erbane, kudüm, darbuka,bongo, djembe benzer biçimde enstrümanlara ilgi duyan ve müziğin bileşenlerini derinlemesine öğrenmek isteyen öğrencilerimize olanak sunar.Ek olarak içeriğimizde: enstrüman öğrenimine yönelik teknik çalışmalar, çalım stilleri ve egzersizler, ritm oyunları ve şarkılar; ayrıca iştirakçilerin bağlı olduğu türlere yönelik ek çalışmalar ve repertuvar oluşumu ile yeni başlayanlara yönelik eğitim vermeyi amaçlar.

Niçin Octave Müzik kursu?

Eryaman Müzik Kursu, müşteri memnuniyeti parolası ile hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Müziğin toplumu ayakta tutmak için önemli etkenlerden biri olduğunun farkında olan ekibimiz, tüm hızıyla sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Siz de Eryaman Müzik kursuna kayıt olarak, bu alanda kendinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Müzik, hem bir tutku hem de bir iş olabilir sizin için. Eğer Müziği hayatınızın geçim kaynağı yapmak isterseniz, çok büyük emek vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. İlk adım olarak Eryaman müzik kursu tercihinde bulunabilirsiniz…

Ayrıca ; Ankara Eryaman Perküsyon kursu, Ankara’nın en iyi perküsyon hocalarını bünyesinde bulunduruyor. Grup derslerinden ziyade bireysel özel derslerini daha doğru buluyor ve ısrarla öneriyoruz. Müzik evimizde ise bireysel ders vermeye özen gösteriyoruz enstürman derslerinin dershane anlayışı ile aktarılmasının doğru bulmuyoruz.

Temel Müzik Bilgisi, Türk Müziği Çalışmaları, Enstrüman Öğrenimi, beden Perküsyonu, Müzikte algı-yorum ve doğaçlama, sorumluluk Bilgisi.Ritme ilgisi yahut merakı olan, 7’den 70’e herkesin katılabileceği ritim atölyeleridir.Ritim ve perküsyon enstrümanları çalışmaları, periyodik uzman eğitmenler eşliğinde yapılır.

Latin, Türk, Arap ritim enstrümanlarından çalmayı istediğiniz herhangi biri veya birkaçını akademimizde öğrenebilirsiniz.Ritim notasının yanı sıra, Latin ritimlerinden; Salsa, Rumba, Samba… Türk ritimlerinden; Sofyan, Düyek, Semai, Aksak… Arap ritimlerinden; Melfuf, Basmudi, Arap,Ters Arap… şeklinde seçtiğiniz ritim enstrumanınız ile örtüşen ritimleri de öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bateri-Davul başlıklı makalemizde Eryaman Bateri Dersi ve Eryaman Bateri Kursu hakkında bilgiler verilmektedir.

05 Nisan 2019
510 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın