Konservatuarlara Hazırlık

Eryaman Octave Müzik Konservatuara hazırlık Dersi

Devlet Konservatuvarları lisans ve yarı zamanlı müzik programlarına, Eğitim Fakültesi müzik öğretmenliği bölümlerine, Güzel Sanatlar Liseleri ve Astsubay Meslek Yüksek Okulları Bando-Mızıka bülümü vb. Tüm kabiliyet imtihanlarına hazırlık dersleri vermekteyiz.

Konservatuara hazırlık dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Ders günü ve saatlerini hocalarımızla öğrenciler, uygunluk dahilinde karşılıklı belirleyebilmektedir. Konservatuara hazırlık dersleri kişiye özel olarak uygulanır.

Çocuklara’da konservatuara hazırlık eğitimi vermekteyiz ve bireylerin ders için başlama yaşı minimum beştir. Konservatuara hazırlık kursu almak isteyen öğrenci adayları kurs ücretleri ve soruları için bizimle irtibata geçebilirler. Haftanın her günü, çalışma saatlerimiz 09:00 ile 21:00 arasındadır. Octave müzik olarak, ilkeli eğitim anlayışı, bay ve bayanlardan oluşan uzman eğitmen kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden, çocuklara, yetişkinlere kısacası bütün sanat severlere hizmet sunma amacındayız.“Sen de yapabilirsin”diyor ve bizimle çalışmanın avantajlarını şöyle sıralıyoruz:

Dersliklerin standartların üstünde konforlu ve ihtiyaçların tümünü karşılar özellikte olması.

-Ders saatlerinin imkanlar dahilinde;öğrencilerin tercihlerine gore belirlenebilmesi.

-Bireysel olarak ders verenlere kıyasla, öğretmenlerimizin konservatuar mezunu olması.

-Kursumuzda çalışma amaçlı enstrüman bulunması.

-Ücretlerin genel piyasa averajının altında olması.

-Sözleşme,senet ve kredi kartından toplu ödemeler şeklinde uygulamaların olmaması.

Niçin Octave Müzik kursu?

Eryaman Müzik Kursu, müşteri memnuniyeti parolası ile hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Müziğin toplumu ayakta tutmak için önemli etkenlerden biri olduğunun farkında olan ekibimiz, tüm hızıyla sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Siz de Eryaman Müzik kursuna kayıt olarak, bu alanda kendinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Müzik, hem bir tutku hem de bir iş olabilir sizin için. Eğer Müziği hayatınızın geçim kaynağı yapmak isterseniz, çok büyük emek vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. İlk adım olarak Eryaman müzik kursu tercihinde bulunabilirsiniz…devamı

Ayrıca ; Ankara Eryaman Konservatuara Hazırlık kursu, Ankara’nın en iyi hocalarını bünyesinde bulunduruyor. Grup derslerinden ziyade bireysel özel derslerini daha doğru buluyor ve ısrarla öneriyoruz. Müzik evimizde ise bireysel ders vermeye özen gösteriyoruz enstürman derslerinin dershane anlayışı ile aktarılmasını doğru bulmuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Klarnet başlıklı makalemizde Eryaman Klarnet Dersi ve Eryaman Klarnet Kursu hakkında bilgiler verilmektedir.

09 Nisan 2019
346 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın