Eryaman Octave Müzik klarnet Dersi

Ankara’da Etimesgut Eryaman’daki Octave müzik evimizde modern metodlar kapsamında klarnet ve diğer enstürmanları kısaca müziği aşılama misyonuyla hizmet vermekteyiz. Müzik ile gelişen hayatlar, her zaman diğer hayatların bir adım önünde olmayı başarmıştır. Bu nedenle siz de müzik ile kendinizi geliştirme şansına sahip olmalısınız.

Niçin Octave Müzik kursu?

Eryaman Müzik Kursu, müşteri memnuniyeti parolası ile hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Müziğin toplumu ayakta tutmak için önemli etkenlerden biri olduğunun farkında olan ekibimiz, tüm hızıyla sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Siz de Eryaman Müzik kursuna kayıt olarak, bu alanda kendinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Müzik, hem bir tutku hem de bir iş olabilir sizin için. Eğer Müziği hayatınızın geçim kaynağı yapmak isterseniz, çok büyük emek vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. İlk adım olarak Eryaman müzik kursu tercihinde bulunabilirsiniz…devamı

Ayrıca ; Ankara Eryaman Keman kursu, Ankara’nın en iyi keman hocalarını bünyesinde bulunduruyor. Grup derslerinden ziyade bireysel özel derslerini daha doğru buluyor ve ısrarla öneriyoruz. Müzik evimizde ise bireysel ders vermeye özen gösteriyoruz enstürman derslerinin dershane anlayışı ile aktarılmasının doğru bulmuyoruz.

Enstrüman müzikseverlerin olmazsa olmaz öğesidir. Bizlerde bu özel anlara vesile olmaktan fazlaca gurur duyuyoruz. Octave Müzik olarak Eryaman’da klarnet kursu derslerimize siz değerli öğrencilerimizi bekliyoruz. Klarnet Türk Müziğinde önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte, dünyadaki müziklerde varlığını göstermektedir. Yüzyıllar önce müzik dünyasında önemli bir yere oturan Klarneti öğrenmek için kabiliyetten de öncelikli olarak sabır ve istek gereklidir. Eryaman klarnet kursuna başlamadan önce Octave Müzik kursumuza gelmiş olarak, hangi tarzda klarnet kursu almak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Türk müziği mi? Yahut Batı müziği mi? Türk müziği klarnet eğitimi için sol kalrnet, Batı müziği klarnet eğitimi için si bemol klarnet sahibi olmanız gerekmektedir.

İlk olarak derslerimizde Klarnet tutuşu ve klarnet hakkında kısa bilgiler verilmektedir. Daha sonra Perde sistemi çalışmaları ve uzun ses çalışmaları öğrencilerimize verilmektedir. Eryaman Klarnet kursunda tüm ders programlarına eksiksiz katılmış olduğunızda ve evde siz değerli ziyaretçilerimizin çalışmaları sonucunda ortaya çıkacak melodiler sizi daha çok heveslendirecektir. Eryaman klarnet kursu denilince yıllardır Eryamanda akla Octave müzik kursu gelmektedir. Bizlerde bu ilgiye layık olmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak için Eryaman’da öğrencilerimizle birlikte küçük çaplı konserler düzenliyoruz. Öğrencierimizin kendilerini geliştirmelerinin en büyük  olanaklardan biri de bu konserlerdir. Ankara klarnet kursuna başladıktan kısa bir süre sonrasında farkımız açıkça belli olacaktır.

Octave müzik kursu adı altında senelerdir klarnet eğitimi vermekteyiz. Öğrencilerimizi yetiştirirken deneyimli hocalarımızdan yardımlar alarak gerçekleştiriyoruz. Çünkü bizler bu işi biliyor ve müziğe saygı duyuyoruz. Kurslarımızda usta klarnetçiler yetiştiriyoruz. Sizlerden gelen dilek ve güvenle bu çizgide hiç durmadan devam ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Bağlama başlıklı makalemizde Eryaman Bağlama Dersi ve Eryaman Bağlama Kursu hakkında bilgiler verilmektedir.

09 Nisan 2019
456 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın