Egepen Ostim

Egepen Ostim

Çok fazla dikkat edilmese de evlerin yanı sıra işyerlerinin de oldukça fazla bakıma veya restore işlemlerine ihtiyacı vardır. Gerek evlerde gerekse işyerlerinde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi pencere ve kapı sistemleridir. Güvenlik önlemlerinin yanı sıra içerideki sıcaklık oranının ayarlanması, kokunun veya nemin olmaması için en kaliteli pencere sistemlerini kullanmak gereklidir. Belçika merkezli, PVC sektöründe ilk 3 markadan biri olan Egepen Deceuninck, şimdi de Ostim’de hizmet vermektedir. Egepen Ankara Ostim her türlü PVC kapı ve pencere sistemlerinin yanı sıra sürme sistemleri, Egepen cam balkon sistemleri ve alüminyum hizmetleri vermektedir. Alanında uzman çalışan kadrosu ile hatasız işçilikler çıkarmaktadır.

Egepen Ostim Sürme Sistemler

Günümüzde sıkça kullanılan ve talep edilen Egepen PVC ürünlerden bir tanesi de sürme sistemler olmaktadır. Sürme sistemler özellikle balkon ve bahçe kapılarında tercih edilmekle beraber pencerelerde de sıkça kullanılmaktadır. Egepen Ostim bu konuda sizlere en büyük avantajı sağlıyor ve en uygun fiyat garantisi ile sürme sistemleri hizmetinize getiriyor. Ayrıca yapacağınız alışverişlerde kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı da yine Egepen Ostim’de sizleri beklemektedir. Egepen Ankara Sürme Sistemleri sadece bir değil birçok çeşitte ve renk seçeneğinde gelmektedir. Bu sayede evinize veya işyerinize en uygun sistemi bulmak oldukça kolaydır. Egepen Kaya Mühendislik, Ankara’nın her ilçesine hatta mahallesine hizmet verdiği gibi Ostime de 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Egepen Ostim

Egepen Ankara Ostim PVC Pencere

Eski zamanlarda pencerelerde kullanılan PVC malzemeler, içeride sürekli olarak koku bırakmaktaydı. Merdiven altı olarak tabir edilen firmalardan alınan PVC pencereler, insan sağlığına da zarar vermekteydi. Ancak Egepen Deceuninck sayesinde böyle bir şüphe ortadan kalkıyor ve yerine neredeyse ömürlük kullanılacak derecede kaliteli ürünler geliyor. Egepen Ostim Kaya Mühendislik PVC pencere sistemlerinde bir ilki yaparak gerek sürme sistemler entegre ediyor gerekse çift camlı yalıtımlı pencere sunuyor. Isı ve ses yalıtımlı pencereler sayesinde kışın üşümeyecek yazın ise terlemeyeceksiniz. İçeride bulunan sıcaklığı kontrol eden özel üretim PVC pencereler sayesinde Egepen Ostim büy

 

Bir önceki yazımız olan Winsa Dikmen başlıklı makalemizde Egepen Dikmen, Winsa Dikmen ve Winsa PVC hakkında bilgiler verilmektedir.

26 Eylül 2019
468 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın