Egepen Eryaman

Egepen Eryaman

Ankara’nın güzel ilçelerinden biri olan Eryaman, sadece 2016 verilerine bakıldığında bile 166bin nüfusa sahiptir. Standart bir ilçe için oldukça iyi sayıda nüfusa sahip olan Eryaman, artık ev tadilatı konusunda da çok iyi bir firmaya sahip. Egepen Eryaman her zaman olduğu gibi bugün de 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Egepen Eryaman’da alacağınız hizmetin bir sınırı bulunmuyor. Örnek vermek gerekir ise en basitinden bir cam balkon sistemi taktırmak istediniz. Bu durumda Egepen Deceuninck dışında bir firmaya gittiğinizde sadece sistemi kurup bırakacaktır. Ancak Egepen Eryaman cam balkon sistemleri; Egepen Kaya Mühendislik çatısı altında yapılmakta olup ürünler garantili olmakla beraber en uygun fiyat garantisi verilir ve kredi kartına 12 ay taksit imkânı vardır.

Egepen Eryaman Çift Cam Arası Jaluzi

Eski zamanlarda oldukça sık kullanılan aksesuarlar günümüzde popülerliğini yitirmiştir. Şuan için özellikle Amerikan filmlerinde görebileceğiniz jaluziler, ülkemizde pek fazla kullanılmamaktadır. Ancak bakıldığında ile bambaşka bir sistem gelir. Evde perde kullanmaya bile gerek kalmadan hem yerden hem de yıkamadan tasarruf etmek için Çift Cam Arası Jaluzi Ankara kullanıma çıkıyor. Adından da anlaşılacağı gibi çift cam arasına özenle yerleştirilmiş ve uzaktan kumandalı sistemi olan jaluziler, hem dışarıdan hem de içeriden bakıldığında çirkin bir görüntü oluşturmaz. Aksine daha doğal, daha kullanışlı ve daha performanslıdır.

Egepen Eryaman

Egepen Eryaman PVC Kepenk Sistemleri

Kepenk denildiğinde şüphesiz ki akla ilk gelen garaj ve işyerleri için koruma sistemi oluyor. Ancak günümüzde kepenk sadece işyeri veya garaj için değil pencerelerde de kullanılmaktadır. Bu sistemi özellikle tercih eden kesim her yaz tatile giden, evini uzun süre kapalı tutan veya yurt dışında yaşayan Türk’ler olmaktadır. Egepen Ankara Eryaman PVC Kepenk sistemlerine bakıldığında özel bir malzeme ile üretilmiştir. Kepenk sisteminin kısaca artılarından bahsedecek olursak eğer ev boş kaldığında aklınız geride kalmaz. Muhteşem bir güvenlik sistemi oluşturmaktadır. Kış ayları geldiğinde kesinlikle ısı yalıtımı görevi görür. Güneşli havalarda yarım açtığınızda hem güneşi engeller hem de içeriye hava girmesini sağlar. Bu ve daha fazlasına sahip olmak için Egepen Eryaman bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Egepen Dikmen başlıklı makalemizde Egepen Deceuninck, Egepen ve Egepen Dikmen Çelik Kedi Sinekliği hakkında bilgiler verilmektedir.

02 Ağustos 2019
345 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın