Egepen Dikmen

Egepen Dikmen

Eski evler tadilata gireceği zaman ilk olarak dikkat çeken malzemelerden bir tanesi kapılardır. Kapılar ve pencereleri değiştirmek, bir evin tadilatı için gereken büyük bir kısmı halletmiş olmak demektir. Ancak günümüzde kullanılan çoğu kapı ve pencere ürünleri uzun vadede iş yapmamaktadır. Bunun nedeni ise PVC gibi ürünler tercih edilmemesidir. Ahşap kapı ve pencere evet ileriye dönük iyi bir tercih olsa da hiçbir zaman Egepen Dikmen PVC pencere ve kapı malzemeleri kadar dayanıklı değillerdir. Aynı zamanda eve modern bir görüntü oluşturmak için de Egepen tercih edilmelidir. Deceuninck firması çatısı altında bulunan Egepen, Ankara’da birçok ev ve işyeri tarafından kullanılmaktadır.

Egepen Dikmen

Egepen Dikmen Çelik Kedi Sinekliği

Artık evlerde oldukça fazla bir şekilde hayvan beslenilmektedir. Bu hayvanlara bakıldığında egzotik canlılar olabilirken çoğu zaman kedi ve köpek beslenilmektedir. Ancak evde kedi besleyen kişiler çok iyi bilirler ki kediler sürekli olarak balkona, cama çıkmakta ve dışarıyı seyretmektedir.

 

Günümüzde çıkan haberlere bakıldığında ise bu masum canlılar camdan düşebiliyor, maalesef hayatlarını kaybedebiliyorlar. Egepen Dikmen Çelik Kedi Sinekliği sayesinde artık böyle bir sorun ortadan kalkıyor, yerine hayvanlar için güvenli bir yaşam alanı ortaya çıkıyor.

Çelik kedi sinekliğinin diğer standart sinekliklerden birçok farkı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi adından da anlaşılacağı gibi kullanılan malzemenin yüzde yüz çelik olmasıdır. Çelik kedi sinekliği Ankara sadece hayvanlar için sivrisinek ve haşerelere karşı bir önlem olarak da kullanılmaktadır. Kedi ve köpekler, çelik kedi sinekliğini yırtamaz ve parçalayamazlar. Bu durumda onlar pencerelerden yani sinekliğin takıldığı yerlerden güvenle dışarıyı izleyebilirler.

Dikmen Egepen Kaya Mühendislik

Egepen Dikmen, merkezi Çankaya’da bulunan bir firmadır. Adından da anlaşılacağı gibi sıradan bir cam balkon, PVC kapı ve pencere satan yerler değil bir mühendisliktir. Bu yüzden herhangi bir siparişiniz olduğunda alanında uzman ekip ile bir mühendislik işi ortaya çıkarılır. Ayrıca yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı bulunurken, en uygun fiyat garantisi de verilmektedir. Egepen Dikmen 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Egepen Çankaya başlıklı makalemizde Egepen Ankara, Egepen Deceuninck ve Egepen hakkında bilgiler verilmektedir.

02 Ağustos 2019
534 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın