Egepen Çankaya

Egepen Çankaya

Türkiye’nin en büyük ilçesi olan ve içerisinde binlerce konutu barındıran Çankaya, son zamanlarda yapılan ev ve işyerleri ile de tanınmaya başladı. Ankara’nın merkezi olarak kabul edilen Çankaya’da inşaat yaptıracağınız zaman PVC konusunda aklınızda takılmayacak. Doğru bilinen yanlışlar arasında PVC pencere ve kapı sistemlerinin nefes almadığı bilinse de bu çok büyük bir yanılgıdır. Eğer Egepen Çankaya gibi bir firma ile çalışıyorsanız PVC kapı ve pencere sistemleri gün boyu hava almaya devam ederken ev içerisindeki kokuyu da giderir. Birinci sınıf kalitede malzeme ve alanında uzman ekibin profesyonel işçiliği, evinize renk katacaktır.

Egepen Çankaya Sürme Sistemleri

Çankaya ilçesinin büyüklüğü dillere destan fakat bu büyüme giderek artıyor. Nüfusun artmasından dolayı artık 3+1 gibi büyük evler değil 1+1 veya stüdyo daire olarak adlandırılan 1+0 daireler tercih edilmekte ve yapılmaktadır. Bundan dolayıdır ki küçük dairelerde eğer balkon var ise kapılar çok fazla yer işgal ederler. Kapıların yer kaplamaması ve evin hoş bir görüntüye sahip olması için Egepen Ankara tercih edilmelidir. Egepen sürme sistemler, her boy ve ölçüde olabileceği gibi çoğu renk seçenekleri de mevcuttur. Alanında uzman ekibin çok kısa sürede teslim ettiği bu sistemler, evlerde sadece rahatlığı değil aynı zamanda ve en önemlisi çok geniş bir alan sunacaktır.

Egepen Çankaya

Egepen Çankaya Isı ve Ses Yalıtımlı Camlar

 

Egepen Deceuninck Isı yalıtımlı camların önemini az çok tahmin edebilirsiniz. Özellikle günümüzde bakıldığında çoğu ev ve işyeri doğalgaz, merkezi sistem ve soba kullanmaktadır. Bunun dışında küçük alanlar için ise ufo tercih edilmektedir. Ay sonu faturaların biraz daha azalmasını ve tasarruf edilmesini istiyorsanız mutlaka Egepen Ankara Çankaya ısı yalıtımlı cam kullanmalısınız. Özel sistemleri ve profesyonel montajı sayesinde kış aylarında yakıt sarfiyatını maksimum derecede azaltacaktır. Aynı şekilde ses yalıtımlı pencereler de sizlerin hizmetinizde. Çankaya gibi büyük bir ilçede veya ilde yaşıyorsanız sürekli gürültü evin içinden eksik olmaz. Rahatça evinizde oturmak, geceleri sessiz bir şekilde uyumak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Egepen Çankaya ile görüşmek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Egepen Ankara başlıklı makalemizde Egepen Ankara, Egepen Deceuninck ve Egepen hakkında bilgiler verilmektedir.

02 Ağustos 2019
461 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın