Eryaman Octave Müzik Bas Gitar Dersi

Müzik enstrümanları arasında her tarzdan müzik türü için kullanılabilen gitar, bu özelliğiyle öteki müzik aletlerinden ayrılır. Hem de gitar, müziğe ilgi duyan kişilerce en çok öğrenilmek istenen çalgı aletidir. On farklı türüyle müzik endüstrisinde önemli bir yer edinen gitar çalmasını öğrenmek için uzman hocalar nezdinde ki kursumuza sizi de bekliyoruz!

Niçin gitar kursu?

Gitara ilgi duyan herkes için farklı seviyelerde gerçekleşen kursumuza herkes katılabilir. Temel düzeyden ileri düzey eğitim programı dahilinde gitara yönelik öğrenilmesi ihtiyaç duyulan teorik bilgi ve ergonomik becerilerin geliştirilmesi sağlanıyor. Hobi olarak gitar çalmayı düşünen kişiler yada kendi sanatını icra etme benzer biçimde hayalleri bulunanlar, uzman eğitim ekibine sahip kursumuzda hayallerini notalara dökmek için ilk adımı atabilirler.

Niçin Octave Müzik kursu?

Eryaman Müzik Kursu, müşteri memnuniyeti parolası ile hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Müziğin toplumu ayakta tutmak için önemli etkenlerden biri olduğunun farkında olan ekibimiz, tüm hızıyla sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Siz de Eryaman Müzik kursuna kayıt olarak, bu alanda kendinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Müzik, hem bir tutku hem de bir iş olabilir sizin için. Eğer Müziği hayatınızın geçim kaynağı yapmak isterseniz, çok büyük emek vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. İlk adım olarak Eryaman müzik kursu tercihinde bulunabilirsiniz…

Ayrıca ; Ankara Eryaman gitar kursu, Ankara’nın en iyi gitar hocalarını bünyesinde bulunduruyor. Grup derslerinden ziyade bireysel özel derslerini daha doğru buluyor ve ısrarla öneriyoruz. Müzik evimizde ise bireysel ders vermeye özen gösteriyoruz enstürman derslerinin dershane anlayışı ile aktarılmasının doğru bulmuyoruz.

Hangi tür gitarla başlamam gerekir?

Gitar türleri ona ayrılır. Maksimum bilinen gitar türü ise klasik, akustik, bass ve elektro gitardır. Bunların kullanım alanları farklı olmakla beraber ilk defa gitar kullanacak kişilerin klasik gitarla başlamaları uygun olabilir. Bunun sebebi klasik gitar kullanımın diğerine nispetle daha basit olması ve klasik gitarın daha ucuz olmasıdır. Sadece elektro gitar kullanma hususunda arzulu olan kişilerin öğrenmeye sürecinin başından sonuna kadar elektro gitar kullanmaları daha uygundur.

Gitar kursunda neleri öğreneceğim?

Gitar kursu programımızın sıkıcı olmaması adına kurs hocalarımız tarafınca planlanan eğitim süreci, tamamen kursiyerlerin çalmaktan hoşlanabilecekleri parçalar üzerinden ilerler. Böylece derse ilgi ve alakanın daha üst seviyeye çıkarılması hedeflenir. Sevdiğiniz parçalar üzerinden gitar kullanımına vakıf olmayı öğrenirken eğlenceli bir eğitim zamanı yaşayacaksınız.

Gitar kursu fiyatları çok mu yüksek?

Kursumuz tarafınca Ankara Eryaman’da dersliğimizde verilen modern ve çağdaş gitar eğitimlerimiz, herkesin bütçesine uygun şekilde fiyatlanıyor. Kursiyerlerimize daha iyi dersliklerde ve nezih ortamda eğitim verebilmek için ne çok yüksek, ne de çok ucuz bir fiyat politikası izliyoruz. Kaliteden ödün vermemek için tutarlarımızı yüksek tutmak yerine, bu işe gönül vermiş ekiple birlikte çalışıyor ve her insanın memnun kalacağı fiyat tarifesini kursiyerlerimize sunuyoruz.

Bas Gitar Nedir?

Octave müzik olarak Eryamanın’nın en güzel noktasında siz değerli müzik severlerin bizlerle tanışmasını bekliyoruz. Bas gitar eğitiminde bu enstrümanla ilgili tüm ayrıntının tecrübeli hocalar tarafınca verildiğini asla unutmayın. Ankara bas gitar kursumuzda derslerimiz armoni ve ritim olmak üzere iki kısımda işlenmektedir. Derslerimizde ilk aşamada enstrüman ve müzikle alakalı genel bilgiler paylaşılmaktadır.

Bas gitar enstrümanı eşlik enstrümanıdır. Ankara’da bas gitar kurslarında ritim başlıklı derslerde sürekli nota eğitiminin olması öğrencileri zamanla biraz sıkmaktadır. Bunun için metronom yardımıyla nota sürelerini tam bir halde çalınmasından sonrasında, metronomun yaratmış olduğu tekdüzeliği ortadan kaldırmak için melodiler eşliğinde bas gitar dersleri kaliteli bir halde devam etmektedir. Bu şekilde kurs öğrencilerimiz ritim eşliğinde bas gitarı çalabilme özelliğini kavraya bilmektedirler. Aynı zamanda nota okuma da bu alanda öğrencilerin yapmaları gereken kuram kısmıdır. Ankara bas gitar kursumuzda hedeflenen en büyük kısım öğrenciyi sıkmadan bas gitarın eşlik enstrümanı olduğunu hatırlatarak derslere devam edilmesidir.

Ankara’da bas gitar eğitimlerimizde bas gitarın her tarza yönelik çalınabilmesi özelliğidir. Bas gitarı en iyi şekilde ve en verimli şekilde öğrenmek istediğinizde Sem müzik kursunun kıymetli öğretmenleri ile görüşebilirsiniz. Ankara bas gitar kursumuzda işlenecek olan derslerde enstrüman tanıtımından sonra nota eğitimine geçilir. Tüm ders programı bittiğinde ise şarkılara ve provalara hızlı bir halde başlanır. Sem ile artık işiniz çok kolay… yeteneğinizin farkına vararak ve onu nakış şeklinde işleyerek hayallerinizi ellerinize veriyoruz. Ankara bas gitar kursu cümlesini duyduğunuz her yerde mutlaka Sem müzik evinin imzasını görebilirsiniz. Itimat ve kalite birlikte bir müzik kursuna ancak bu kadar yakışabilir.

Ankara bas gitar kursunda derslerimiz bire-bir ve grup halinde verilerek öğrencilerimizin isteği doğrultuda programlandırılmaktadır. Kursumuzda gerekli tüm ekipmanlar mevcut olup, derslerimiz ustalaşmış bir şekilde geçmektedir.

Bir önceki yazımız olan Akustik Gitar başlıklı makalemizde Eryaman Gitar Kursu, Eryaman Gitar Dersi ve Eryaman Akustik Gitar Kursu hakkında bilgiler verilmektedir.

04 Nisan 2019
511 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın