Eryaman Octave Müzik Bağlama Dersi

Octave müzik kursunda bağlama dersleri birebir yapılmaktadır.Alanlarında uzman eğitmenlerimiz tarafınca verilen Bağlama kurslarımızın amacı öğrencilerimize müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmaktır.

Özel talep olmadığı taktirde bireysel olarak meydana getirilen bağlama derslerimizde öğrencilerimize bağlama’nın tarihçesi, nota ve ritim detayları, bağlama çalım teknikleri aktarılmaktadır. Her öğrencinin seviyesi uygun olarak oluşturulmuş programlarımız ile birlikte dünyada kabul görmüş seçkin bağlama eserlerini tanıtarak öğrencilerimizin iyi bir bağlama eğitimi alması başlıca amaçlarımızdandır. Bağlama (Saz) bağlama özelliğinden dolayı öteki enstrümanlara nazaran ritm duygusu daha da önem kazanmaktadır.

Niçin Octave Müzik kursu?

Eryaman Müzik Kursu, müşteri memnuniyeti parolası ile hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Müziğin toplumu ayakta tutmak için önemli etkenlerden biri olduğunun farkında olan ekibimiz, tüm hızıyla sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Siz de Eryaman Müzik kursuna kayıt olarak, bu alanda kendinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Müzik, hem bir tutku hem de bir iş olabilir sizin için. Eğer Müziği hayatınızın geçim kaynağı yapmak isterseniz, çok büyük emek vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. İlk adım olarak Eryaman müzik kursu tercihinde bulunabilirsiniz…

Ayrıca ; Ankara Eryaman Keman kursu, Ankara’nın en iyi keman hocalarını bünyesinde bulunduruyor. Grup derslerinden ziyade bireysel özel derslerini daha doğru buluyor ve ısrarla öneriyoruz. Müzik evimizde ise bireysel ders vermeye özen gösteriyoruz enstürman derslerinin dershane anlayışı ile aktarılmasının doğru bulmuyoruz.

7 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır. Bağlama (Saz) derslerimiz haftada 1 gün 60 dk’lık 1 ders saati, özel ders şeklinde yapılmaktadır, hocayla birebir çalışıldığı için gün ve saat tercihi yapılabilmektedir size ve hocamıza uygun gün ve saatler ayarlanabilmektedir.

Özel derslerde derse gelemediğiniz durumlarda ( bir dehemmiyet içinde 3 defa olmak şartıyla) en geç 1 gün önce haber vermek kaydıyla dersinizi iptal edebilirsiniz haber verdiğiniz takdirde dersiniz yanmaz, telafisi size ve hocamıza uygun gün ve saatte yapılır.

Ek olarak kursların pekte üzerinde durmadığı solfej eğitimini önemsemekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Perküsyon başlıklı makalemizde Eryaman Perküsyon Kursu ve Eryaman Perküsyon Dersi hakkında bilgiler verilmektedir.

09 Nisan 2019
552 kez görüntülendi
Call Now ButtonAramak İçin Hemen Tıklayın